Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı Kurumlar

Ortaklarımıza indirimli, avantajlı hizmetlerden faydalandırmak amacıyla ilimizde hizmet sunan özel kurumlarla anlaşmalar yapmaktayız. Bugüne kadar anlaşma yaptığımız kurumlar aşağıda görülmektedir. Bunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anlaşmalı kurumlardan avantajlı fiyatlarla faydalanabilmeniz için lütfen Koop-Kart’ınızı doğrudan veya kooperatifiniz aracılığıyla bizden talep ediniz. 

Koop-Kart talebi için lütfen buraya tıklayınız.( Yapım Aşamasında )

Teşekkür ederiz.

 

S.S. Denizli Bölgesi KÖYKOOP Birliği Birliği ve Özel Vizyongöz Tıp Merkezi arasında yapılan sözleşme gereği;

Özel Vizyongöz Tıp Merkezi Köy-Koop’a kayıtlı Kooperatif ortakları ve bu kişilerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının SGK kapsamındaki muayene fark ücretlerinden ( SGK katılım payı  hariç) %20, tetkik ve ameliyatlardan alınacak fark ücretlerinden % 15  indirim yapılmak suretiyle hizmet verilecektir.

Sosyal Güvencesi olmayan bu sözleşme kapsamındaki kişiler içinde muayenelerde, tetkik ve ameliyatlarda  %15 indirim yapılmak suretiyle hizmet verilecektir.

Köy-Koop’a  kayıtlı Kooperatif ortaklarının ve bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının TC numarasını gösterir kimlik kartı ile Özel Vizyongöz Tıp Merkezine müracaat etmeleri yeterlidir.

www.ozelvizyongoz.com

 

 

 

 

S.S.Denizli Bölgesi KÖYKOOP  Birliği ve  Özel Odak Hastanesi arasında yapılan sözleşme gereği;

Özel Odak Hastanesi Hay-Koop'a kayıtlı Kooperatif ortakları ve bu kişilerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının SGK kapsamındaki ( SGK katılım payı hariç) ayaktan tedavilerde % 20,Yatarak tedavilerde Başhekim bilgisi dahilinde indirim yapılacaktır. 

Köy-Koop'a kayıtlı Kooperatif ortaklarının ve bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının TC numarasını gösterir kimlik kartı ile Özel Odak Hastanesine müracaat etmeleri yeterlidir.

0 258 264 46 46 

www.odakhastanesi.com

 

 

S.S. Denizli Bölgesi KÖYKOOP Birliği  ve Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi arasında yapılan sözleşme gereği;

Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hay-Koop'a kayıtlı Kooperatif ortakları ve bu kişilerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının hastalık veya kaza sonucu ortaya çıkan Ağız ve Diş sağlığı ile ilgili sorunları hakkında teşhis ve tedavileri için gerekli her türlü tıbbi müdahaleyi yaparak,Hastanenin belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden % 10  indirim yapılmak suretiyle hizmet verilecektir.

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunan kuruluşlarda  SGK güvencesi bulunmamaktadır.

Köy-Koop'a  kayıtlı Kooperatif ortaklarının ve bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının TC numarasını gösterir kimlik kartı ile Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine müracaat etmeleri yeterlidir.

0 258 241 06 06

www.beyazincidis.com

 

 

S.S. Denizli Bölgesi KÖYKOOP Birliği ve Beyaz Kalem Akademi arasında yapılan sözleşme gereği;

Denizli Beyaz Kalem Akademi Hay-Koop'a kayıtlı Kooperatif ortakları ve bu kişilerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınları için Çınar ve Kampüs Şubelerinden aldıkları KPSS LİSANS, ÖĞRETMENLİK, KPSS A, KPSS B, KPSS LİSE, KPSS ÖNLİSANS, ALES, DGS, YKS ( Üniversiteye Hazırlık ), Lise Hazırlık Kursları ve Deneme Sınavlarında % 30   indirim yapılmak suretiyle hizmet verilecektir.

Ayrıca potansiyel olan İlçe ve Mahallelerde ücretsiz servis imkanı sağlayacaktır.

Köy-Koop'a  kayıtlı Kooperatif ortaklarının ve bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının TC numarasını gösterir kimlik kartı ile Denizli Beyaz Kalem Akademiye müracaat etmeleri yeterlidir.

0258 261 24 30

0258 213 55 44

www.beyazkalemakademi.com

 

 

S.S. Denizli Bölgesi KÖYKOOP Birliği ve Eraslan Sürücü Kursu arasında yapılan sözleşme gereği;

Eraslan Sürücü Kursu Hay-Koop'a kayıtlı Kooperatif ortakları ve bu kişilerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının alacakları Ehliyet kurslarında % 28  Birlik sübvanseli hizmet verilecektir.

Köy-Koop'a  kayıtlı Kooperatif ortaklarının ve bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının TC numarasını gösterir kimlik kartı ile Eraslan Sürücü Kursuna müracaat etmeleri yeterlidir.

0 258 261 8222 - 0258 408 8890

 

Köy-Koop’a kayıtlı Kooperatif ortakları ve bu kişilerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının SGK kapsamındaki muayene fark ücretlerinden ( SGK katılım payı  hariç) Hekim muyanelerinde%20,tetkik hizmetlerinden %10,Evde Sağlık Hizmetlerinden %20,Tetkik Hizmetlerinden %10 indirim yapılmak suretiyle hizmet verilecektir.

Köy-Koop’a kayıtlı Kooperatif ortaklarının ve bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının TC numarasını gösterir kimlik kartı ile Denizli Cerrahi Hastanesine müracaat etmeleri yeterlidir.

444 43 24

 

Köy-Koop’a kayıtlı Kooperatif ortakları ve bu kişilerin bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınları için Kampüs Yolu Özel Eğitim Kurumları KPSS LİSANS, ÖĞRETMENLİK, KPSS A, KPSS B, KPSS LİSE, KPSS ÖNLİSANS, ALES, DGS, YKS ( Üniversiteye Hazırlık ), Lise Hazırlık Kursları ve Deneme Sınavlarında % 20-23,5  indirim yapılmak suretiyle hizmet verilecektir.

Köy-Koop’a kayıtlı Kooperatif ortaklarının ve bakmakla yükümlü olduğu birinci dereceden yakınlarının TC numarasını gösterir kimlik kartı ile Kampüs Yolu Özel Eğitim Kurumlarına müracaat etmeleri yeterlidir.

  0 532 381 70 80 [email protected]

 

Köy-Koop Denizli Bölge Birlik Başkanı

Mehmet Varol